Ongeacht of u gewoon aan het spelen bent in Forex of een volwaardige Forex-handelssituatie doet, het is van cruciaal belang dat u op de hoogte blijft van het Forex-nieuws over de hele wereld dat mogelijk van invloed kan zijn op uw investeringen. Sommige daghandelaren over de hele wereld zeggen trouwens dat het volgen van het nieuws over de hele wereld enigszins verslavend kan zijn. Met de globalisering en decentralisatie van het Breda Nieuws elke dag, lijkt het erop dat er constant iets interessants gebeurt.

Financieel nieuws

Om u een paar voorbeelden te geven die interessant zijn uit recente Forex-nieuwsverhalen die FX-daghandelaren zijn tegengekomen. Forex-valuta’s worden altijd verhandeld in een situatie van het type paren, dus verhalen verwijzen doorgaans naar twee verschillende valuta’s. Deze forex-nieuwsverhalen zijn rechtstreeks gecorreleerd met financiën en valuta.

– Een recent verhaal dat aangaf dat traders net waren getipt naar een netto shortpositie op dezelfde dag dat het Britse pond steeg naar een rally van meer dan 200 punten.

– Forextrader houdt nauwlettend de Amerikaanse huizencrisis in de gaten en probeert de markt voor de hypotheekfutures in te schatten.

– Toen de Federal Reserve van de Verenigde Staten zijn laatste renteverlaging doorvoerde, gaf een Forex-nieuwsdienst aan dat de algemene verwachtingen voor de Amerikaanse dollar “als een rots instorten”.

– De vrees voor een recessie in de Verenigde Staten zou de
Amerikaanse dollar nog lager dan hij al is. (In forextradig wordt de realiteit dat de dollar daalt niet als negatief beschouwd, op voorwaarde dat de handelaar de daling benut bij het handelen in duurdere valuta’s met een hogere waarde over de hele wereld).

Politiek nieuws

Financieel en valutanieuws zijn niet alleen de enige nieuwsverhalen die interessant zijn voor zowel Forextraders als investeerders. Forextraders hebben ook veel interesse in politiek nieuws dat een impact kan hebben op de valuta’s van verschillende landen.

– Gebeurtenissen die tragisch zijn, zoals de moord op een politieke leider, kunnen van invloed zijn op de valutatoekomst in het land waar de gebeurtenissen plaatsvinden en kunnen ook een doorsijpelend effect hebben op de omliggende gebieden; bijvoorbeeld de moord op Benazir Bhutto in Pakistan.

– Natuurrampen, zoals een orkaan of tyfoon of zelfs een aardbeving, kunnen een groot deel van de hulpbronnen van een land opslokken. Vandaar dat forextraders naar nieuws over dit soort natuurrampen kijken.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *